0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Калибрациска тежина се поставува во не'рѓосувачки челик 1mg - 100g

Калибрациска тежина се поставува во не'рѓосувачки челик 1mg - 100g

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Тежини на калибрација за калибрирање и верификација на скали. Количина : 21 парчиња / сет. Класа М1 : Погоден за електронски скали со точност на калибрација од 0,1-1g. Класа F2 : Електронски балансни скали за точност на калибрација 0.01-1g. Класа F1 : Прецизни скали на рамнотежа за точност на калибрација 0.01-0.001g. Класа М1 : Погоден за електронски скали со точност на калибрација од 0,1-1g класа F2 : Електронски скали за рамнотежа за точност на калибрација 0.01-1 G класа F1 : Прецизни скали на рамнотежа за точност на калибрација 0.01-0.001g Секоја сет на тежини Содржи : 21 ПЦС/Сет mg : 1mg 2mg *2 5mg 10mg 20mg *2 50mg 100mg 200mg *2 500mg грам : 1g 2g *2 5g 10g 20g *2 50g 100g класа M1 : 2cr13 класа на не'рѓосувачки челик F2 : 304 не'рѓосувачки челик класа F1 : 304 Несакана челик.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат