0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
5 парчиња 7мм/9мм/10мм/11мм/12мм/15мм/18мм/27мм Филтер Блок За Леќи за 400-750нм / Помине 808-1064нм ИР Ласерски Ццд Камери

5 парчиња 7мм/9мм/10мм/11мм/12мм/15мм/18мм/27мм Филтер Блок За Леќи за 400-750нм / Помине 808-1064нм ИР Ласерски Ццд Камери

DEN 207.84
Достапно за нарачка

Залиха

Излезна Моќност : Не. Материјал : Затемнето стакло. Дијаметар : 18мм. Дебелина : 2мм. Параметри Излезна Моќност : Нема Материјал : Затемнето Стакло Дијаметар : 18мм Дебелина : 2мм Преносливост : >83% Апликација 1. Оваа ласерска леќа е оптичка компонента со висока пропустливост што се користи за лаборатории за индустриска инспекција, самостојни проекти. 2. Специјално се користи ЗА ЦЦД камери и нема да влијае на аголот на зракот на центарот на вниманието! 3. Невидливиот IR ласер може да помине низ 800nm до 1064nm и да држи видлив ласер од 400nm до 750nm! Упатства за нега : ве Молиме чувајте ги леќите чисти! Пакет 5 парчиња Филтер објектив.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат