0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Налепницата Гуру 2331-МАК-13А-П Сиетл Хоризонтот Винил Налепница, 13 Macbook Воздух, Портокал

Налепницата Гуру 2331-МАК-13А-П Сиетл Хоризонтот Винил Налепница, 13 Macbook Воздух, Портокал

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Секоја налепница за налепници е отстранлива и не остава остатоци. Животот на винил е 3+ години во затворен простор. Животниот век на налепницата зависи од тоа колку ќе се допре или трие кога ќе се стави во торба или футрола. Сите наши налепници се машински исечени од еднобојни парчиња Оракал 631 Серија винил. Тие не се отпечатени на транспарентен винил и немаат транспарентна граница. Секоја нарачка за налепници доаѓа со збир на упатства за апликација или проверете како ДА АПЛИЦИРАТЕ на која било страница на производот. Нашите мекбук налепници се направени кога ќе ги нарачате. О Сиетл, дом на бранителите На Шампионите Во Супер боул и некои од најсреќните пива. Уживајте во овој хоризонт на Вашиот Mac Book!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат