0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Џиатл Вејџија Шапка Плетена Капа За Жени Мажи Унисекс Мода Лигави Капи На Черепот Растегливи Лесни

Џиатл Вејџија Шапка Плетена Капа За Жени Мажи Унисекс Мода Лигави Капи На Черепот Растегливи Лесни

DEN 185.44
Достапно за нарачка

Залиха

60% Памук, 40% Полиестер. Увезени. Затворање на повлекување. Миење Раце Само. Висококвалитетни ткаенини, нежен допир. Исклучителна изработка, едноставен стил, помодерен и разноврсен. Памучна постава, повеќе дише и удобно за носење. Еластична ткаенина, Обем На главата Што Може Да се Носи : 21,2"~23,5". Удобно и меко, фино шиење, издржливо.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат