0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Аексит 6мм Ширина Пресврт Вежба Битови Метален Триаголник Врвот Керамички Плочка Вежба Сива Работник Вежба Битови 70мм Должина

Аексит 6мм Ширина Пресврт Вежба Битови Метален Триаголник Врвот Керамички Плочка Вежба Сива Работник Вежба Битови 70мм Должина

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Име На Производот : Триаголник Керамичка Плочка Вежба; Материјал : Метал. Големина На Главата на Триаголникот : 10х 6х 1,5 мм/ 0,4 "х 0,23" х 0,06 " (Л*В*Т);Ширина На Врвот(Макс.) : 6мм/ 0,23". Дијаметар на стеблото : 6мм/ 0,23"; Вкупна Должина : 70мм/ 2,8". Боја : Сива;Нето Тежина : 13гр. Содржина На Пакетот : 1 х Керамичка Плочка Вежба1 х Случај. Изработени од метален материјал, триаголник во облик на глава.Може да се инсталира на електронската мелница, виси мелница и рачна електрична вежба. (не се вклучени тука).Се користи за прецизно мелење за стакло. Дозволете високи перформанси.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат