0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ј. В. Винко 45вла8 Сферични Подлошки За Израмнување, ГН350. 3, 20 мм ПРОЕКТ, Челик

Ј. В. Винко 45вла8 Сферични Подлошки За Израмнување, ГН350. 3, 20 мм ПРОЕКТ, Челик

DEN 737.60
Достапно за нарачка

Залиха

45мм Надворешен Дијаметар. Висина од 12,5 мм. Одговара На Големината На Завртките М16 Или 5/8". Статичко Оптоварување 120кн. Гн 350.3 сферични подлошки за израмнување беа дизајнирани да одговараат на гн 350 и ГН 350.1 комплети за израмнување. Двете сферични подлошки се користат заедно и не можат да се одвојат едни од други. Носивоста на овие сферични подлошки е релативно висока. Ова не се должи само на квалитетот на материјалот, туку и на соодветната крива на конкавната мијалник.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат