0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Икан Чес-ЈР сирење Блок rуниор

Икан Чес-ЈР сирење Блок rуниор

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Црн анодизиран, машински алуминиум. Рентабилно. Производствена вредност. Леснотија на употреба^ економична^ Производствена вредност. Црн анодизиран, машински алуминиум. Рентабилно. Производствена вредност. Леснотија на употреба^ економична^ Производствена вредност. Ikan Cheese Stick Jr. (CHES -JR) - Нашиот посебен пресврт на монтирање на додатоци. Нашиот нов сирење Stick Jr. е едноставен блок на тврд анодизиран, машински алуминиум со најразлични индустриски стандарди, навојни дупки за монтирање. Три 1/4-20, два 3/8-16 и два пар врски M4-7. Поврзете ги плочите за батерии со железничките монтирања, артикулирајќи ги рацете на плочи или скоро за секоја ситуација за монтирање што можете да ја замислите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат