0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Nolitoy 6 комплети декоративни тремови на тремот на вратата за третирање или украси знак пајак прогонуван спој за Ноќта на вештерките дух на отворено образец фестивал

Nolitoy 6 комплети декоративни тремови на тремот на вратата за третирање или украси знак пајак прогонуван спој за Ноќта на вештерките

DEN 620.32
Достапно за нарачка

Залиха

Креативен фестивал декор- Декоративен виси украс на хорор атмосфера. Банер на тремот за Ноќта на вештерките- Лесно за каде и да сакате на фестивал и застрашувачка атмосфера. Виси декор за Ноќта на вештерките- едноставен во структура, лесен за. Трик или третирајте го знакот на вратата Твојата е нашата најголема мотивација. Ние сме посветени на задоволување на потребите на секој клиент. Ако имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте не во кое било време и ние ќе обезбедиме добри услуги или замена. Ноќта на вештерките што висат врата- изработена од материјал од висока класа, што е практично за трајна употреба. Креативен фестивал декор- Декоративен виси украс на хорор атмосфера. Банер на тремот за Ноќта на вештерките- Лесно за каде и да сакате на фестивал и застрашувачка атмосфера. Виси декор за Ноќта на вештерките- едноставен во структура, лесен за. Трик или третирајте го знакот на вратата Твојата е нашата најголема мотивација. Ние сме посветени на задоволување на потребите на секој клиент. Ако имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте не во кое било време и ние ќе обезбедиме добри услуги или замена. Ноќта на вештерките што висат врата- изработена од материјал од висока класа, што е практично за трајна употреба. Список на пакети 6 x сет на карактеристики на приврзоци за спојки за Ноќта на вештерките - на предниот трем, прозорци и wallsидови за уникатно добредојде за сите ваши гости трик или третирајте го знакот на тремот. - Материјал : Полиестерски фестивалски спој - изработен од материјал од висока класа, што е практично за траен употреба на декор за виси на влезната врата. - Големина : околу 180.00x30.00x0.10cm/70.74x11.79x0 Фестивалски спој на фестивалот за дома. - Класичен елемент на Ноќта на вештерките, неопходна фестивалска декорација, која ќе ви создаде пријатна фестивалска атмосфера за вештерките на вештерките, завесата што виси декор. - Боја : Разновиден знак за висина на Ноќта на вештерките во боја - со дизајн на модели со теми за Ноќта на вештерките, лесен за создавање атмосфера за фестивалот Ноќта на вештерките добредојде Банер. - Едноставно во структурата, лесна за прогонета куќа во затворен простор за виси. Дизајн на елементи за Ноќта на вештерките Направете ја декорацијата на фестивалската сцена. Halloween висина врата е изработена од материјал, кој е и повторлив. Ако вашиот одговор е да, треба да го погледнете овој производ! Ова е пар деликатна декорација на спојките на вратите на Ноќта на вештерките.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат