0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
10 Ченил и везена лепенка за ски-мечка од железо

10 Ченил и везена лепенка за ски-мечка од железо

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

10 ". Ченил и везено. Ironелезо на. Не е потребно шиење, но може да се зашие по желба. 10". Ченил и извезени. Железо на. Не е потребно шиење, но може да се зашие ако сакате. Оваа 10 "Chenille и везена скијачка мечка Ironелезна печ е убавина. Оваа кул мечка и неговите пријатели се на мерачко патување за да додадат капе на секое вклопување и да предизвикаат сè што допира да биде надвор од овој свет !!! оваа банда Од добро изработените мечки Chenille закрпи ќе предизвикаат секоја облека да се симне од следното ниво. Овие 10-инчни мечки се совршено парче за прилагодување на вашите џемпери, јакни, фармерки, дуксери, џемпери, торби, перници и многу повеќе. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Не. Потребно е шиење !!! Ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања !!!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат