0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Февразеј го освежувачот на воздухот Бора Бора води

Февразеј го освежувачот на воздухот Бора Бора води

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Не само маскира, чисти мириси со чиста технологија на мирис. Автомобилот во февруари ги чисти мирисите и полека ослободува лесен, свеж мирис до 30 дена на ниски и под амбиентални услови. Лесно се прицврстува на вентилот за автомобили и ви овозможува да го изберете нивото на интензитет за да контролирате колку свежина се ослободува. Освежувачки, цветен мирис на Бора Бора ~. Феврузери за автомобили во февруари, Бора Бора Вотерс (1 броја, 0,06 мл).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат