0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Гроздобер хипстер француски булдог коска Кина Декоративна чинија Керамички плочи занает со приказ за украси за домашни канцеларии

Гроздобер хипстер француски булдог коска Кина Декоративна чинија Керамички плочи занает со приказ за украси за домашни канцеларии

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Коска Кина. Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна плоча за декорација на коски е изработена од коска од Кина, исклучителна и убава, силна и издржлива, со мазна површина што нема да ви ги исече рацете. Декорација : Оваа чинија со коски од Кина може да се нареди во три димензии, со основата на маса или обесена, се користи и за украсување на вашиот дом или дневна соба, полици или странични табели. Лесен за употреба : Оваа декоративна чинија е дизајнирана со самолепливо, што го олеснува расклопувањето дури и ако сакате да го сторите тоа подоцна, самолепливото дозволува површина што не се означува и е многу лесен за инсталирање. Мулти-употреба : Оваа керамичка плоча е погодна за дневни соби, густини, канцеларии, ходници, трпезарии, фоајери, семејни вечери, кујни, забави, свадби или која било друга украсна употреба. Одличен подарок : Оваа плоча за коски од Кина е совршена за годишнини, свадби, родендени, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, Велигден и Божиќ, кога ќе го отворат својот подарок, ќе бидат воодушевени од исклучителниот квалитет на предметите. Смешна коска Кина Декоративна чинија за wallид што виси персонализирана тркалезна керамичка декоративна плоча со вертикална штанд за домашна канцеларија клуб wallид виси употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат