0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Americanројал Американски Гроздобер Тавански Вентилатор Со Далечински Управувач Со Светла, Вклучете 4 Светилки, Вентилатор За Таван На Фарма Со Светлина, Погоден За Ве

Americanројал Американски Гроздобер Тавански Вентилатор Со Далечински Управувач Со Светла, Вклучете 4 Светилки, Вентилатор За

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

6 Брзински Вентилатор На Таванот На Ветерот Со Светлина : бесшумни, реверзибилни вентилатори на таванот со 4 е14 булс и 5 абс сечила кои вентилатор и светлина можат да се користат заедно или одделно за да ги задоволат вашите дневни потреби. Реверзибилен Мотор : Практично префрлете се помеѓу режимите на надолно и ажурирање во различни сезони со лесен за употреба рачен далечински управувач. Повеќе сечила на вентилаторот и функција за тајминг : инверторот на вентилаторот целосно бакарен мотор и 5 сечила работат непречено без бучава и може да се темпираат 2 часа. Применлива Сцена : интеграцијата на индустриски и ретро елементи е погодна за украсување фарма, ретро, обичен, индустриски, модерен, модерен дом и совршен за спална соба,трпезарија, кујна, ходник, фоаје, трем со преклопување. Едноставни чекори за инсталација : повеќето функционални компоненти се веќе собрани и навртувани директно на таванот, вклучувајќи го и целиот хардвер за монтирање, овозможувајќи брза и лесна инсталација (обезбедени упатства за склопување).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат