0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кактус Книга Завршува За Полици Дрвени Книжни Држач За Тешки Книги Делител Модерен Декоративен 1 Пар

Кактус Книга Завршува За Полици Дрвени Книжни Држач За Тешки Книги Делител Модерен Декоративен 1 Пар

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : ова е 1 пар книжарници (вкупно 2), големина : 5 Х 3 Х 3,7 инчи. Изработени од целото цврсто дрво, рачно полирани ги прават книгите помазни. Дебел дизајн, цврста поддршка не е лесно свиткана, уметничка страна,рамно дно, специјална печатена изработка книгите се едно смешно и убаво гледање на полицата или бирото. Материјал : Тешките книжарници се во висококвалитетно дрво и челик, што ги прави краевите на книгата тврди и издржливи за држење големи и тешки книги; книгата не се лизга бидејќи дизајнот Во форма На л, тие се поддржани од сопствената тежина на основата. Заштедете повеќе простор : дизајнот Во форма На" Л " на украсните книжарници ви дава повеќе простор за книги на вашата полица бидејќи може да оди точно на работ на полицата. Одличен подарок за организирање книги, филмови,Двд-А,документи, видео игри за луѓе кои уживаат во читањето. Дизајн : Цврсто дрво и железо се комбинираат за да го зголемат природниот стил. Моделот на смешни книжарници е модерен и моден на едната страна.Книгите ќе направат вашиот дом/канцеларија/детска соба/детска соба/спална соба/соба/канцеларии/библиотеки да изгледаат порелаксирано. Услуга : ние обезбедуваме пријателски услуги на клиентите! Ако имате било какви прашања на оваа книга завршува за дома/канцеларија/студија декоративни, се чувствуваат слободни да не контактирате. Одрекување од боја : бојата на вистинските ставки може да биде различна од сликите прикажани поради ефект на осветлување или различен дисплеј на мониторот, ви благодариме за разбирањето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат