0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мини виткари за трепки, преносни гумени трепки за виткање на трепки, алатки за виткање, патнички шминка за трепки за очи, симпатична виткање на трепките, розова

Мини виткари за трепки, преносни гумени трепки за виткање на трепки, алатки за виткање, патнички шминка за трепки за очи, симпатична

DEN 271.84
Достапно за нарачка

Залиха

[Симпатична дизајн] : Специјалниот дизајн на структурата ви овозможува да ги навивам трепките тотално слободно, аголот, трепките нагоре и надолу. [Замена на мека гумена подлога] : Дојдете со заменлива мека гумена подлога која внимателно ќе ги заштити трепките и очните капаци. [Лесен за употреба] : Виткачот на трепките е мал и исклучителен, совршено се вклопува за облик на очите, погоден за патување или секојдневна употреба. [Алатки за виткање на трепките] : Разубавете ги очите што можат да ги отворат трепките на патот, презентирајќи шармантни очи. [Висок квалитет] : Виткачот на трепките усвојува ABS материјал, мала тежина и мала големина, преносни и издржливи. Опис : Сакате да имате завиткани и долги трепки без да носите вештачки трепки? Погледнете го нашиот виткач на трепките! Специјалниот дизајн на структурата и гумата ќе го заштити вашиот трепки внимателно додека ќе ви овозможи да го навивам трепките тотално слободно, аголот, трепките нагоре и надолу, што може да ги отвори вашите трепки на пат, презентирајќи шармантни очи. Покрај тоа, лесниот материјал ABS и многу мини големина ќе ви овозможи да го чувате во торба или џеб и можете да бидете убава девојка во секое време. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за виткање на трепки : Материјал за подлога на ABS : гума бои : розова точка Големина : Прибл. 3,5 x 1,8 x 6cm / 1,37 x 0,71 x 2,36inch Големина на пакетот : приближно. 14 x 6,5 x 2cm / 5.51 x 2,56 x 0,79inch Тежина на пакетот : приближно. 25 G список на пакети : 1 x Преносен трепкач за трепки Забелешка : Забележете дека новиот тип и стариот вид на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Eyelash Curler
Material:
ABS
Pad Material:
Rubber
Colors:
Pink
Item Size:
Approx. 3.5 x 1.8 x 6cm / 1.37 x 0.71 x 2.36inch
Package Size:
Approx. 14 x 6.5 x 2cm / 5.51 x 2.56 x 0.79inch
Package Weight:
Approx. 25g
  :
Package List:
1 x Portable Eyelash Curler:
  :
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Купувачи како што избираат