0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Намалување на тркалото, 4-1/2 d.045 t, 5/8-11

Намалување на тркалото, 4-1/2 d.045 t, 5/8-11

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Цена за : Секоја серија : Blue Fire Десното исечено тркало Тип : Сечење ставка : Депресивно централно пресекување на тркалото Абразивен материјал : Цирконија Алумина Дебелина : 0.045 "Примена : Ферозен метал, сиво железо, не'рѓосувачки тип : тип 27 одделение : Дополнително грубо решетка : 24 Дијаметар : 4-1/2 "Големина на арбор : 5/8" -11 Макс. РПМ : 13, 580 Земја на потекло (предмет на промена) : Соединетите Држави. "Депресивно пресечен центар за отсекување на центарот, тип тип 27, тип на тркала Сечење, дијаметар 4-1/2 in., Дебелина 0,045 in., Големина на арбор 5/8 in.11, Абразивен материјал цирконија алумина, грит 24, дополнително одделение, максимум. Апликација железен метал, сиво железо, не'рѓосувачки “.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат