0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
LIXINTIAN 45a Батерија Адаптер Кабел, 14AWG ЗА GZ Yeti /G500 Соларен Генератор Моќ Инвертер и За Renogy, Болдер 200 Соларни Панели 1.6 ft/0.5 m

LIXINTIAN 45a Батерија Адаптер Кабел, 14AWG ЗА GZ Yeti /G500 Соларен Генератор Моќ Инвертер и За Renogy, Болдер 200 Соларни

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Должина на кабелот : 1,6 стапки/0,5 м. кабелот е изработен од тешка жица ОД 14 ГРАМА. Многу дебели и издржливи. Кабелот е изработен од тешка бакарна жица со калај од 14 ГРАМА, Многу густа и издржлива. Двата краја се конектори за 45 ампери,ќе се погрижат да ја вратите сончевата енергија во вашиот генератор, каде и да сјае сонцето. Идеален продолжен кабел од генератор до вашите соларни панели. за производите На јети,хумлес и Г500 батерии, компатибилни со Реноги и болдер 200 соларни панели. Должина на кабелот : 1,6 стапки/0,5 м . Моќност : 240w. Напон : 12v. Струја : 20аидеален продолжен кабел од генератор до вашите соларни панели. за производите На јети,хумлес и Г500 батерии, компатибилни со Реноги и болдер 200 соларни панели.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат