0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Период торбичка, преносни тампони за складирање на тампон, тампони за торби собираат санитарна организатор за нега за девојчиња за тинејџери, темно зелена детелин?

Период торбичка, преносни тампони за складирање на тампон, тампони за торби собираат санитарна организатор за нега за девојчиња

DEN 175.84
Достапно за нарачка

Залиха

Премиум материјали : држачот на подлогата за медицинска сестра е изработен од стада, сунѓер, ткаенина во Оксфорд, материјал што е пријателски за кожата, мек на допир, издржлив и отпорен. Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за девојчиња жени, тоа може поефикасно да ви помогне да избегнете срам на училиште или надвор за време на специјални периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. Мала големина : Големината на нашата торба за тампони е 4,7x6.6x6.6 in/12x17x17 cm, може да има околу 6 до 10 санитарни салфетки, лесен за држење во рака и носење. Големина на пријателски пат за патување за да се вклопи во ранец или чанта. Повеќе функции : Менструалната торба за подлога може да складира санитарни салфетки, менструални чаши, влошки за медицински сестри, а исто така може да складираат промени, кредитни картички, монети, слушалки, козметика, огледала, чешли, итн. Погодни за прилики во затворено и на отворено, како што се училиште, деловно патување, патување. Исклучителен дизајн : Менструалната торба за подлога има исклучително печатење и мазен патент и има внатрешен слој внатре, што го прави погодно да се отвори и затвори торбата, заштитата на менструалната подлога или тампони од паѓање или исчезнати. Премиум материјали : држачот на подлогата за медицинска сестра е изработен од стада, сунѓер, ткаенина во Оксфорд, материјал што е пријателски за кожата, мек на допир, издржлив и отпорен. Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за девојчиња жени, тоа може поефикасно да ви помогне да избегнете срам на училиште или надвор за време на специјални периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. Мала големина : Големината на нашата торба за тампони е 4,7x6.6x6.6 in/12x17x17 cm, може да има околу 6 до 10 санитарни салфетки, лесен за држење во рака и носење. Големина на пријателски пат за патување за да се вклопи во ранец или чанта. Повеќе функции : Менструалната торба за подлога може да складира санитарни салфетки, менструални чаши, влошки за медицински сестри, а исто така може да складираат промени, кредитни картички, монети, слушалки, козметика, огледала, чешли, итн. Погодни за прилики во затворено и на отворено, како што се училиште, деловно патување, патување. Исклучителен дизајн : Менструалната торба за подлога има исклучително печатење и мазен патент и има внатрешен слој внатре, што го прави погодно да се отвори и затвори торбата, заштитата на менструалната подлога или тампони од паѓање или исчезнати. Карактеристики на производот : - Материјал : Троење, сунѓер, ткаенина во Оксфорд. - Големина : 4.7x6.6x6.6 во/12x17x17 см. -Изработено од мек и материјал што е пријателски за кожата, издржлив и отпорен на дамки. - Мазен патент, лесен за отворен и затворен. - Совршен за девојчиња и жени кога патуваат надвор и на отворено. - Лесно за носење и земање. - Топол совет : Ако имате какви било прашања во врска со нашите санитарни торби за салфетки, ве молиме слободно контактирајте со нас, ќе се обидеме да се потрудиме да го решиме проблемот за вас. Пакет вклучувајќи : 1 x Санитарна торба за салфетка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат