0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Држач за Кујнски Прибор кузинин За Садови, Сребрени Садови, Прибор За Јадење И Додатоци За Готвење, Дрво И Керамика, Работна Површина И Маса Кади

Држач за Кујнски Прибор кузинин За Садови, Сребрени Садови, Прибор За Јадење И Додатоци За Готвење, Дрво И Керамика, Работна

DEN 270.40
Достапно за нарачка

Залиха

Прекрасен Организатор На Рамни Садови - овие прекрасни држачи за керамички прибор се направени за да ви помогнат да ги одржувате вашите вилушки, ножеви, лажици и сребрени садови организирани и лесно достапни во кујната или трпезаријата додека го подобрувате вашиот внатрешен простор. Складирање Со повеќе Делови-Секој држач За прибор За готвење Кузинин има два поединечни делови одвнатре што ви овозможуваат да одделите различни кујнски алатки и прибор што е вредно за да ги направите работите подостапни и организирани. Декоративен Дизајн На Керамика и Дрво – нашиот држач за прибор за фарма е неверојатна комбинација на сепаратор за целосно природно дрво и врвна керамичка конструкција што му дава помодерен, рустикално шармантен изглед за да одговара на секој дом. Чиста И Хигиенска Дренажна Основа-можете дури и да ставите влажни прибор и садови во нашиот држач за рамни садови благодарение на отстранлив сад за одводнување на дното што дозволува водата да капе надолу по миење раце или отстранување од машина за миење садови. Топло, Модерно и Прекрасно – Заедно со организирање на вашиот рамен софтвер, држачите За Прибор За Кузинин додаваат стилски изглед на вашиот простор. Ова ги прави прекрасна идеја за подарок и за пријателите и за семејството кои сакаат да организираат забави или да украсуваат кујна. Има неколку дена што минуваат таму каде што не сме во кујната барајќи фиоки за прибор за готвење, садови или други сребрени садови. Но, кога ќе ги ставите во фиока, лесно им е да се занемарат, изгребат или целосно да се заборават. Затоа го развивме Држачот За Рамни Садови Кузинин кој ги одржува вилушките, ножевите, лажиците и другите прибор организирани и на дофат, за да можете да ја одржувате вашата кујна и трпезарија непречено за пријателите, семејството и гостите. Вистинската придобивка за овие прекрасни парчиња е тоа што тие не само што ви помагаат подобро да ја организирате вашата кујна, туку помагаат да го подобрите вашиот простор. Топлите бои и едноставниот, но елегантен дизајн додаваат рустикален допир на вашата фарма или модерен дом за навистина да создадат повеќе топлина за вас, вашето семејство и гостите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат