0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лаптоп Процесорот Вентилатор ЗА HP 15-CW1075NR 15-CW1076NR 15-CW1085NR 15-CW1095NR 15-CW1XXX 15T-CS000 15T-CS200 15T-CS300 15Z-CW000 15Z-CW100 DC5V 0.5 A UMA

Лаптоп Процесорот Вентилатор ЗА HP 15-CW1075NR 15-CW1076NR 15-CW1085NR 15-CW1095NR 15-CW1XXX 15T-CS000 15T-CS200 15T-CS300 15Z-CW000

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Опис на ставката : ВЕНТИЛАТОР за Лаптоп. Состојба на предметот : сосема нов. Гаранција : 90 дена. За да бидете сигурни дека ја добивате вистинската стока, ве молиме проверете ја Вашата е-пошта по уплатата. ние ќе ви ја испратиме предметот слики за да потврдите.Со Почит. ЛАПТОП ПРОЦЕСОРОТ ВЕНТИЛАТОР ЗА HP 15-CW1075 NR 15-CW1076 NR 15-CW1085 NR 15-CW1095 NR 15-CW1 XXX 15 T-CS000 15 T-CS200 15 T-CS300 15 Z-CW000 15 Z-CW100 DC5 V 0.5 A UCA.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат