0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
uni-ball Jetstream RT Пенкала За Повлекување Средна Точка, 1mm, Црна, 12 Пакет &засилувач; uni-ball Jetstream RT Пенкала За Повлекување Средна Точка, 1,0 mm, Црвена, 12 Пакет

uni-ball Jetstream RT Пенкала За Повлекување Средна Точка, 1mm, Црна, 12 Пакет &засилувач; uni-ball Jetstream RT Пенкала За

DEN 334.08
Достапно за нарачка

Залиха

ТОПЧЕСТО ПЕНКАЛО што СЕ ПОВЛЕКУВА : Нашите хемиско пенкала го комбинираат мазното, живописно пишување на гел мастило со својствата на брзо сушење, отпорни на дамки на пенкало со мастило. УНИ СУПЕР МАСТИЛО : мастилото за гел отпорно На Вода и бледнее ви помага да составите долготрајни, висококвалитетни документи што можете да ги архивирате; Нашите пенкала со мастило нудат избледување, измама и заштита од вода и за лично пишување и за професионално пишување. ТЕХНОЛОГИЈА ЗА БРЗО СУШЕЊЕ : Нашето мастило за пенкало за брзо сушење се спротивставува на размачкување и размачкување, што го прави ова пенкало идеално за левораки писатели. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Нашите пенкала за пишување имаат удобен, врежан стисок и елегантни акценти од нерѓосувачки челик; Удобниот клип гарантира дека вашето омилено пенкало со мастило е секогаш при рака. ПРЕМИУМ ПЕРФОРМАНСИ : нашите иновативни пенкала се одлични за сите ваши needs потреби за пишување и професионално пишување, вклучувајќи дневник, пишување, цртање и секој проект со архивски квалитет. ТОПЧЕСТО ПЕНКАЛО што СЕ ПОВЛЕКУВА : Нашите хемиско пенкала го комбинираат мазното, живописно пишување на гел мастило со својствата на брзо сушење, отпорни на дамки на пенкало со мастило. УНИ СУПЕР МАСТИЛО : мастилото за гел отпорно На Вода и бледнее ви помага да составите долготрајни, висококвалитетни документи што можете да ги архивирате; Нашите пенкала со мастило нудат избледување, измама и заштита од вода и за лично пишување и за професионално пишување. ТЕХНОЛОГИЈА ЗА БРЗО СУШЕЊЕ : Нашето мастило за пенкало за брзо сушење се спротивставува на размачкување и размачкување, што го прави ова пенкало идеално за левораки писатели. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Нашите пенкала за пишување имаат удобен, врежан стисок и елегантни акценти од нерѓосувачки челик; Удобниот клип гарантира дека вашето омилено пенкало со мастило е секогаш при рака. ПРЕМИУМ ПЕРФОРМАНСИ : нашите иновативни пенкала се одлични за сите ваши needs потреби за пишување и професионално пишување, вклучувајќи дневник, пишување, цртање и секој проект со архивски квалитет.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат