0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Супер Низок Профил Фиксна ПОЗИЦИЈА Тв Ѕид Држач За Монтирање за 40 - 80 Телевизори-Карактеристики Тенок 1? Профил, Лесен Пристап До Кабли, Едноставна Инсталација-OLL15-B1

Супер Низок Профил Фиксна ПОЗИЦИЈА Тв Ѕид Држач За Монтирање за 40 - 80 Телевизори-Карактеристики Тенок 1? Профил, Лесен Пристап

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Дизајнот со ултра низок профил го држи ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР тенок брич 1? од ѕидот. Тв ѕидните држачи се изградени за да бидат компатибилни со речиси сите поголеми ТВ брендови, вклучувајќи Ги Самсунг, ТЦЛ, Визио, Ознаки и многу повеќе. Пристапот до каблите зад тенкиот профил е едноставен со механизмот за брзо ослободување. Лесен 3 чекор инсталирајте за помалку од 30 минути. Вклучува ѕид дупчење дефиниција, и поделени хардвер. ТВ монтирањата се изградени за да бидат компатибилни со речиси секој ТЕЛЕВИЗОР. Никој?е совршен. По инсталирањето на до 24? столпчиња, брзо израмнете го И центрирајте го ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР за совршена слика, секој пат. Дизајнот со ултра низок профил го држи ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР тенок брич 1? од ѕидот. Тв ѕидните држачи се изградени за да бидат компатибилни со речиси сите поголеми ТВ брендови, вклучувајќи Ги Самсунг, ТЦЛ, Визио, Ознаки и многу повеќе. Пристапот до каблите зад тенкиот профил е едноставен со механизмот за брзо ослободување. Лесен 3 чекор инсталирајте за помалку од 30 минути. Вклучува ѕид дупчење дефиниција, и поделени хардвер. ТВ монтирањата се изградени за да бидат компатибилни со речиси секој ТЕЛЕВИЗОР. Никој?е совршен. По инсталирањето на до 24? столпчиња, брзо израмнете го И центрирајте го ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР за совршена слика, секој пат. Елегантната МОНТАЖА НА ТВ со фиксна положба обезбедува модерен изглед иesетско држење НА ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР само 1? надвор од ѕидот. Оваа монтажа со ултра низок профил има дизајн на отворена ѕидна плоча за сместување на дополнителни кабли и обезбедува простор за електричен штекер. Иако ова е фиксна монтажа на ѕид, ние не?т икономисвам на карактеристики. Можете лесно да го израмните ТЕЛЕВИЗОРОТ и да го центрирате со околината откако ќе ја завршите инсталацијата за да ја направите вашата тв слика совршена. Вклучивме брава за брзо ослободување за да овозможиме лесен пристап до каблите зад ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР кога ги закачувате компонентите. Ние обезбедуваме лесна инсталација од 1, 2, 3 чекори и вклучуваме шаблон за дупчење за да го поедноставиме процесот. Разликата кога ќе купите од, не само што добивате одличен сет на спецификации, туку и мир на умот. На, безбедноста е нашиот приоритет број еден, затоа сите наши држачи се дизајнирани ВО САД да бидат издржливи, безбедни и ефикасни. НАШИТЕ држачи за ТВ се безбедносно тестирани и СЕРТИФИЦИРАНИ, што значи дека тие тестирале и потврдиле дека ја држат 4 пати тежината на која се оценети. Со повеќето онлајн продавачи, вие?г имајте среќа да добиете лошо напишан одговор на е-пошта на вашиот производ или да инсталирате прашања. Ние не?мислам дека тоа е прифатливо. Нашиот стручен тим за нега на клиенти со седиште во САД е достапен 7 дена во неделата и е подготвен да ви помогне со вашиот проект, па дури и да ве прошета низ вашата инсталација. Загрижени сте за компатибилноста со ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР? Секоја од нашите ѕидни загради е изградена за да се приспособат на широк спектар НА МОДЕЛИ НА ВЕСА (дупките на задниот ДЕЛ од ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР) и ги вклучува вистинските завртки за да одговараат на различни ТВ брендови. Поддржаните модели НА ВЕСА за ОВАА ТВ-монтажа со низок профил вклучуваат : 100x100 200x100 200x200 300x200 300x300 400x300 400x400 600x400.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат